Krepšinio danga vidaus salėms

 

 
Kauno Žalgirio arena. Haro sportinės grindys. Mobilių, surenkamų grindų sistema Rome 20.                Klaipėdos Švyturio arena. Haro sportinės grindys. Mobilių, surenkamų grindų  sistema Rome 20.


Haro Sports – uždarų patalpų sportinių dangų gamybos lyderis pasaulyje. Dešimtmečių patirties medžio apdirbimo srityje dėka Haro Sports produktai yra modernūs ir tenkina šių dienų poreikius.
Haro Sports yra pirmasis iš medinių grindų gamintojų gavęs FIBA sertifikatą ir vienintelis gamintojas kurio grindų sistemos atitinka visus šešis sportinėms grindims keliamus reikalavimus (pagal DIN 1032-2).

     
 Smūgio sugėrimo jėgos testas

Standartinėsdeformacijos testas

 Deformacijos kontrolės testas

     
 Kamuolio atšokimo testas  Slydimo testas  Riedančios apkrovos testas


Haro sportines dangas galima rasti įvairiose pasaulio vietovėse, o vardas žinomas dėl aukštos produktų kokybės ir funkcionalumo. Gamintojas turi krepšinio, rankinio, tinklinio, patalpų futbolo ir riedulio, lengvosios atletikos, gimnastikos, skvošo tarptautinių federacijų pripažinimus ir sertifikatus.
Haro gali pasiūlyti platų sportinių grindų dangų pasirinkimą ne tik statant naujas mokyklų ar įvairių renginių sales, bet ir jas restauruojant. Netgi tuo atveju kai būtina pasiekti maksimalų rezultatas su labai ribotu biudžetu.

Haro Sports specializuojasi plokštuminio elastingumo medinių konstrukcijų sportinių dangų gamyboje bei įrengime.
Tokio tipo grindys yra tamprios ir atsparios įlinkimams, tvirtos ir ilgaamžiškos, pasižyminčios svorį paskirstančiomis savybėmis, tinkamos naudoti ne tik sporto bet ir įvairiems renginiams. Plokštuminio elastingumo grindų dangų pasiūloje galimi du skirtingi tipai: kietmedžio arba elastinė sportinė danga.
Kompanija HARO naudoja išbandytas ir pasiteisinusias tvirto medžio rūšis : kanadietiškas klevas, bukas, uosis ir ąžuolas. Šios rūšys aukštai įvertintos pagal Brinnell sistemą.

HARO Sports siūlo idealią kietmedžio sportinę dangą įvairioms pritaikymo sritims. Jūs galite išsirinkti kietmedžio sportines grindis pagal savo specifinius reikalavimus. Tokiu atveju Jūs renkatės tarp daugiasluoksnių kietmedžio (parketlenčių) sportinių grindų ir vienasluoksnių (masyvo) kietmedžio grindų. Vientisos kietmedžio grindys yra naudojamos vis rečiau ir rečiau. Pagrindiniai jų trūkumai - brinkimas ir traukimasis kintant santykiniam oro drėgnumui, tai leidžia susidaryti plyšiams ir įtrūkimams grindyse arba grindų paviršiaus išlinkimams.

HARO daugiasluoksnių parketlentės grindų savybių palyginimas su vientiso medžio masyvo grindimis.

Savybė HARO sportinės grindys Vientisos medžio masyvo grindys
Plėtimasis
ir traukimasis
Dėl savo inžinerinės konstrukcijos HARO sportinės grindys matmenų kitimo prasme yra maždaug 7 kartus stabilesnės negu medžio masyvo grindys; t.y. jos 7 kartus mažiau plečiasi ir traukiasi. Sudėtos grindys yra visai besiūlės, nepriklausomai nuo paviršiaus ploto. Dėl to žymiai sumažėja eksploatacijos ir priežiūros kaštai. Net ir ntensyviai naudojant grindis, jų viršutinį sluoksnį atnaujinti reikės tik po daugelio metų. 7 kartus labiau plečiasi ir traukiasi lyginant su HARO Sports inžinerinėmis kietmedžio grindimis. Būtina taisyti dėl plėtimosi sportinių grindų sistemoje atsirandančius  plyšius – iki sienos gali atsirasti apie 50 mm tarpas. Smarkus plėtimasis ir traukimasis kenkia viršutiniam sluoksniui, todėl jį būtina reguliariai atnaujinti.
 Viršutinis dangos sluoksnis  Faktiškai dėvisi tik sportinių grindų viršutinis sluoksnis. Po šiuo sluoksniu esančios HARO Sports sukurtos kietmedžio grindys pasižymi tokiomis pat savybėmis kaip ir vientisos medinės grindys. Po viršutiniu sluoksniu HARO naudoja 100% šiaurės beržo fanerą, dėl kurios kietmedžio grindys yra atsparesnės deformacijai ir pasižymi geresnėmis tampriosios deformacijos savybėmis. Tokiu būdu saugoma aplinka, kadangi brangaus kietmedžio sunaudojama apie 65% mažiau  Dauguma medžio masyvo grindų prie apatinės konstrukcijos dažniausiai tvirtinamos skabėmis arba vinimis. Todėl faktiškai dėvimasis vientisų masyvo grindų sluoksnis nėra (kaip dažnai manoma) toks storas kaip pačios medžio masyvo grindys, kadangi tik dalis kietmedžio virš skabių gali būti šlifuojamos.
 Paviršiaus sluoksnis UV sukietintas PERMADUR® sluoksnis pasižymi geriausiu sukibimu su sportine avalyne. PERMADUR® atsparesnis nudilimui už bet kurį vietoje dengiamą paviršiaus sluoksnį. Viršutinį sluoksnį atnaujinti reikės tik po 10-15 metų.  Paviršiaus sluoksnis (lakas) yra dengiamas vietoje, žymiai silpniau kontroliuojamoje aplinkoje. Ore esančios dalelės gali nusėsti ant šio sluoksnio, kuris toli gražu nėra toks kietas kaip UV sukietintas PERMADUR®. Todėl jis greičiau nusidėvi, ir jį reikia reguliariai atnaujinti.
 Eksploatacinės savybės  Visos HARO Sports grindys atitinka ir viršija DIN 18032.2 reikalavimus, todėl tai  suteikia sportininkams galimybę pasirodyti geriausiai, tuo pat metu apsisaugant nuo traumų. Ant trisluoksnių sportinių grindų tamprioji deformacija prasideda ten, kur labiausiai reikia – tiesiog dangos paviršiuje.  Vientisų kietmedžio grindų tamprioji deformacija (smūgio sugėrimas) paprastai išgaunamas guminėmis kaladėlėmis. Storo vientiso medžio viršutinio sluoksnio smūgio sugėrimo jėga yra žymiai mažesnė už HARO grindų daugiasluoksnio kietmedžio viršutinio sluoksnio smūgio sugėrimo jėga. 
 Žemi gyvavimo ciklo kaštai
Įsigijimo kaštai + visi eksploatacijos kaštai
______________
numatomas gyvavimo laikotarpis metais
 Tinkamai eksploatuojant, HARO Sports inžinerines kietmedžio grindis reikės atnaujinti tik po 10-15 metų. Palyginus eksploatacijos kaštus per visą gyvavimo ciklo laikotarpį, esminiai HARO Sports kietmedžio grindų sistemų pranašumai yra akivaizdūs lyginant su medžio masyvo grindimis  Medžio masyvo grindis reikia reguliariai šlifuoti ir atnaujinti. Šios sąlyginai didelės einamosios eksploatacijos išlaidos tiesiogiai įtakoja vientisų kietmedžio grindų gyvavimo ciklo kaštus, todėl nelieka jokio pirminio žemesnės įsigijimo kainos (net jei tokia ir buvo) pranašumo
 Priežiūra ir eksploatacija  Be plataus priedų asortimento HARO siūlo specialiai PERMADUR® sluoksniui skirtus valymo ir priežiūros produktus, užtikrinančius, kad sportinės grindys puikiai atrodytų ir tarnautų ilgą laiką.  Sudėtinga eksploatacija ir priežiūra dėl atvirų siūlių ir tarpų

Taigi, Jūsų teisė rinktis.

HARO siūlo šias elastinių sportinių grindų dangų sistemos:

HELSINKI


Šis modelis tai taip vadinama elastinė konstrukcija. Viršutinio darbinio kietmedžio sluoksnio storis 3,6 mm, 5,6 mm arba 8,0 mm. Paviršius gamykliniu būdu padengtas Permadur ® sluoksniu, suteikiančiu ypač didelį atsparumą dėvėjimuisi. Helsinki 10 sistemos su 3,6 mm storio viršutiniu sluoksniu bendras storis tik 39,6 mm.
Helsinki sistema atitinka visus Vokiško DIN standarto 18032-2 reikalavimus ir yra sertifikuota FIBA aukščiausio lygio varžyboms. 

    


BERLIN

Šis modelis tai taip vadinama spyruoklinė konstrukcija, su dviguba lagių sistema. Šios grindys gali būti instaliuotos netgi ant nelygių grindų, paprasčiausiai panaudojant išlyginamasias kaladėles. Viršutinio darbinio kietmedžio sluoksnio storis 3,6 mm, 5,6 mm arba 8,0 mm. Paviršius gamykliniu būdu padengtas Permadur ® sluoksniu, suteikiančiu ypač didelį atsparumą dėvėjimuisi.
Berlin sistema atitinka visus Vokiško DIN standarto 18032-2 reikalavimus ir yra sertifikuota FIBA aukščiausio lygio varžyboms.

     


STOCKHOLM


Šis modelis yra ekonomiškiausios HARO sportinės grindys su vienguba lagių sistema. Šios grindys gali būti instaliuotos netgi ant nelygių grindų, paprasčiausiai panaudojant išlyginamasias kaladėles. Viršutinio darbinio kietmedžio sluoksnio storis 3,6 mm. Paviršius gamykliniu būdu padengtas Permadur ® sluoksniu, suteikiančiu ypač didelį atsparumą dėvėjimuisi.
Stockholm sistema atitinka visus Vokiško DIN standarto 18032-2 reikalavimus ir yra sertifikuota FIBA aukščiausio lygio varžyboms.

     


MELBOURNE

Šis modelis tai taip vadinama elastinė konstrukcija. Viršutinio darbinio kietmedžio sluoksnio storis 3,6 mm. Paviršius gamykliniu būdu padengtas SST ® sluoksniu, suteikiančiu ypač didelį atsparumą slydimui. Šios grindys yra skirtos skvošui, badmintonui bei tenisui ir yra sertifikuota tarptautinės teniso federacijos aukščiausio lygio varžyboms.

     


ROME

Rome 25 tai surenkamų sportinių grindų dangų sistema skirta daugiafunkcinėms arenoms. Speciali, patentuota sukabinimo sistema leidžia ypatingai lengvai surinkti – išrinkti šias grindis. Viena konstrukcijos dalis sveria tik 35 kg
Viršutinio darbinio kietmedžio sluoksnio storis 3,6 mm. Paviršius gamykliniu būdu padengtas Permadur ® sluoksniu, suteikiančiu ypač didelį atsparumą dėvėjimuisi.
Rome sistema atitinka visus Vokiško DIN standarto 18032-2 reikalavimus ir yra sertifikuota FIBA aukščiausio lygio varžyboms.

      


HARO taip pat siūlo didelę dizainų ir medžiagų įvairovę elastinių sportinių dangų kategorijoje. Dėl savo techninių savybių elastinės dangos neabejotinai yra parketo alternatyva, įgalinanti rinktis neribotą spalvų paletę ar dizainą. Šio tipo sportinių grindų viršutiniam sluoksniui yra naudojami natūralus linoleumas, kaučiukas, vinilas (PVC) ar poliuretanas. Tokia danga klojama ant medinių juodgrindžių.

MUNICH

Šis modelis tai taip vadinama spyruoklinė konstrukcija, su dviguba lagių sistema. Šios grindys gali būti instaliuotos netgi ant nelygių grindų, paprasčiausiai panaudojant išlyginamasias kaladėles. Kaip svorio paskirstymo pagrindas naudiojama aukščiausios kokybės fanera.
Munich sistema atitinka visus Vokiško DIN standarto 18032-2 reikalavimus ir yra sertifikuota FIBA antro lygio varžyboms.

      


LONDON

 Šis modelis tai taip vadinama spyruoklinė konstrukcija, su dviguba lagių sistema. Šios grindys gali būti instaliuotos netgi ant nelygių grindų, paprasčiausiai panaudojant išlyginamasias kaladėles.
London sistema atitinka visus Vokiško DIN standarto 18032-2 reikalavimus ir yra sertifikuota FIBA antro lygio varžyboms.

      


ATHENS

 Šis modelis tai taip vadinama elastinė konstrukcija. Athens sistemos su 2,0 mm storio viršutiniu sluoksniu bendras storis tik 33,0 mm, todėl tai puikios grindys renovuojamiems projektams.
Athens sistema atitinka visus Vokiško DIN standarto 18032-2 reikalavimus ir yra sertifikuota FIBA antro lygio varžyboms.

      


MONTREAL

 Šis modelis tai taip vadinama elastinė konstrukcija. Gamykloje paruošti moduliai instaliuojami ypač greitai. Montreal sistemos su 2,0 mm storio viršutiniu sluoksniu bendras storis tik 39,0 mm, todėl tai puikios grindys renovuojamiems projektams.
Athens sistema atitinka visus Vokiško DIN standarto 18032-2 reikalavimus ir yra sertifikuota FIBA antro lygio varžyboms.

       
                                                                        
Prienų Rūdupio sporto centras. Haro sportinių grindų sistema Helsinki 10.                   M. Riomerio universiteto sporto salė. Haro sportinių grindų sistema Helsinki 10.

 

 

Naujienos

ATNAUJINTAS LAUKO GIMNASTIKOS ĮRENGINIŲ ASORTIMENTAS

2016-05-31
Nuo dabar galime pasiūlyti Jums unikalią lauko gimnastikos įrenginių kolekciją.

DAVISO TAURĖS VARŽYBOS ŠIAULIŲ ARENOJE VYKO ANT HARO ROME TENNIS GRINDŲ

2016-05-02
Daviso taurės varžybos Lietuva - Norvegija Šiaulių arenoje vyko ant UAB "Eurosportas LT" įrengtų HARO Sports mobilių teniso grindų.

ATNAUJINTAS LAUKO TRENIRUOKLIŲ ASORTIMENTAS

2016-02-03
Nuo dabar galite rinktis lauko treniruoklius iš ženkliai praplėsto jų asortimento.

MOBILAUS TENISO KORTO NUOMA

2015-10-14
Siūlome nuomai pilnų matmenų (826 m²) ROME Tennis sistemos teniso kortą, pilnai atitinkanti visus ITF, ATP, WTA, Daviso taurės reikalavimus, jūsų teniso renginiui. Atvežame ir sumontuojame kartu su pastatomu varžyboms skirtu tinklu.

DAVISO TAURĖS VARŽYBOS SIEMENS ARENOJE VILNIUJE ANT HARO ROME TENNIS GRINDŲ

2015-09-14
Daviso taurės varžybos Lietuva - Ukraina Siemens arenoje vyko ant UAB "Eurosportas LT" įrengtų HARO Sports mobilių teniso grindų. Džiaugiamės galėdami prisidėti prie šio unikalaus renginio.

MOBILŪS, SURENKAMI TENISO KORTAI

2015-02-25
Sportinių dangų gamybos lyderė, kompanija "Haro Sports" pristato naujieną: pirmuosius pasaulyjee mobilius, surenkamus teniso kortus.

DIRBTINĖS ŽOLĖS STADIONŲ IR TENISO KORTŲ VALYMAS IR PRIEŽIŪRA

2014-01-31
Nuo šiol mūsų kompanija siūlo dirbtinės žolės valymo ir priežiūros paslaugas. Turime visą tam reikalingą įrangą. Darbus atliekame visoje Lietuvoje.