Mobilūs, surenkami teniso kortai

   
 Daviso taurės varžybos Lietuva - Ukraina, Vilniuje,
"Siemens arenoje". Rome Tennis surenkamas teniso kortas
   Daviso taurės varžybos Vokietija - Ispanija. Rome tennis
surenkamas 
teniso kortas 


Geros sportinės grindys  yra vienas iš svarbiausių faktorių nulemiančių gerą žaidimą. Kiekvienas teniso žaidejas tai žino. Taip pat jis žino kokios svarbios yra sportines dangos charakteristikos.
 "Haro Sports" ir "Rebound Ace" reagavo į didejanti poreikį grindims su didesne amortizacija  ir didžiausiu įmanomu mobilumu. Vokiecių ir Australų duetas nustebino teniso pasaulį su pirmu pasaulyje, tikrai mobiliu teniso kortu - HARO ROME TENNIS.
Viskas kas geriausia is dviejų gamintojų.
"Haro Sports" yra viena iš lyderiaujančių imonių gaminančių elastines sportines dangas ir teikia apatinį surenkamą pagrindą ROME TENNIS dangai. Dešimtmečius, "Rebound Ace" buvo viena is pagrindinių, akrilo pagrindu gaminamų sportinių dangų gamintojų ir dabar patobulino grindis su akriliniu paviršiumi. Rezultatas - geriausių įmanomų savybių teniso kortas. Techninės charakteristikos kalba pačios už save:

 

Smūgio sugėrimo jėga - 68 %;
Vertikali deformacija - 3.6 mm;
Deformacijos kontrolė  - 9 %;
Kamuoliuko atšokimas - 98%;
Slydimas - 68 BPN;

ROME TENNIS - pirma pasaulyje pilnai mobili teniso danga, debutavusi Nike turnyre "Clash of Champions", 2011 kovo mėnesį.  Oregono universiteto arenoje, tokios žvaigždės kaip Rogeris Federeris, Rafaelis  Nadalis ir Maria Šarapova išbandė teniso dangą.
Laikas - pinigai.
Šeši žmonės gali įrengti iki 800m2 teniso kortą per maziau negu 5 valandas. Pasitelkus daugiau personalo tai įmanoma atlikti dar greičiau. Žinoma, tai pat tai galioja ir korto išrinkimui.
Aukšta produkto kokybe užtikrina, kad teniso dangą bus galima surinkti ir išrinkti šimtus kartų.  Jokia kita mobili teniso danga rinkoje negali pasiūlyti tokios aukštos kokybės ir puikios logistikos santykio.
Mažiau negu per penkias  valandas teniso centras tampa pasaulinio lygio arena. „Rome Tennis“ atitinka visus keliamus reikalavimus profesionaliems turnyrams pagal ATP, WTA arba ITF sertifikatus.  Dabar turnyrai, parodomieji mačai gali vykti bet kurioje sporto ar universalioje arenoje, kuri yra skirta ne tik tenisui.
Dabar, su  „Rome Tennis“ persikėlimas į arenas su daugiau sėdimų vietų,  geresniu apšvietimu ar infrastruktūra dabar yra paprastesnis negu bet kada.

       

Rome Tennis aikštelė gali būti pilnai surenkama per 3 valandas, o išrenkama net per trumpesnį laikotarpį.

 

     
 Daviso taurės varžybos  Rusija - Lenkija. Rome tennis
surenkamas teniso kortas 
   Daviso taurės varžybos Vokietija - Brazilija. Rome tennis
surenkamas 
teniso kortas 

Naujienos

ATNAUJINTAS LAUKO GIMNASTIKOS ĮRENGINIŲ ASORTIMENTAS

2016-05-31
Nuo dabar galime pasiūlyti Jums unikalią lauko gimnastikos įrenginių kolekciją.

DAVISO TAURĖS VARŽYBOS ŠIAULIŲ ARENOJE VYKO ANT HARO ROME TENNIS GRINDŲ

2016-05-02
Daviso taurės varžybos Lietuva - Norvegija Šiaulių arenoje vyko ant UAB "Eurosportas LT" įrengtų HARO Sports mobilių teniso grindų.

ATNAUJINTAS LAUKO TRENIRUOKLIŲ ASORTIMENTAS

2016-02-03
Nuo dabar galite rinktis lauko treniruoklius iš ženkliai praplėsto jų asortimento.

MOBILAUS TENISO KORTO NUOMA

2015-10-14
Siūlome nuomai pilnų matmenų (826 m²) ROME Tennis sistemos teniso kortą, pilnai atitinkanti visus ITF, ATP, WTA, Daviso taurės reikalavimus, jūsų teniso renginiui. Atvežame ir sumontuojame kartu su pastatomu varžyboms skirtu tinklu.

DAVISO TAURĖS VARŽYBOS SIEMENS ARENOJE VILNIUJE ANT HARO ROME TENNIS GRINDŲ

2015-09-14
Daviso taurės varžybos Lietuva - Ukraina Siemens arenoje vyko ant UAB "Eurosportas LT" įrengtų HARO Sports mobilių teniso grindų. Džiaugiamės galėdami prisidėti prie šio unikalaus renginio.

MOBILŪS, SURENKAMI TENISO KORTAI

2015-02-25
Sportinių dangų gamybos lyderė, kompanija "Haro Sports" pristato naujieną: pirmuosius pasaulyjee mobilius, surenkamus teniso kortus.

DIRBTINĖS ŽOLĖS STADIONŲ IR TENISO KORTŲ VALYMAS IR PRIEŽIŪRA

2014-01-31
Nuo šiol mūsų kompanija siūlo dirbtinės žolės valymo ir priežiūros paslaugas. Turime visą tam reikalingą įrangą. Darbus atliekame visoje Lietuvoje.